Kontakti

Ja vien ir jautājumi, ieteikumi vai labas idejas droši raksti uz e-mail:
akvarijudizains@gmail.com

Piedāvāju  EKSKLUZĪVU akvāriju ierīkošanu un apkopšanu!

Kāpēc ekskluzīvu akvāriju?!
Ekskluzīvu tāpēc, ka šis NAV mans maizes darbs, bet gan hobijs, kam veltu daudz laika. Mani neuzrunā parasti akvāriji, kurus ierīko firmas un apkopj reizi dažās nedēļās ar vēlmi iegūt maksimālu labumu ar minimālu laika patēriņu.
Es ierīkoju akvārijus tā, lai tie būtu skaisti, ar dzīvajiem augiem un sabalansētu ekosistēmu. Tikai ekskluzīvākie no akvārijiem prezentē dzīvo dabu visā savā krāšņumā!
Mani akvāriji  prasa regulāru kopšanu un zināšanas, kā to darīt!
Klientu vēlmes lieku pirmajā vietā! Taču galavārdu paturu sev! Negaidiet, kad parakstīšos uz akvārija veidošanu, kurš satur mākslīgos augus vai ar kompresoriem klabināmus plastmasas skeletus, un nogrimušus plastmasas kuģīšus. Šādam mērķim izvēlieties parastās firmas, kas pat neiebildīs šādām vēlmēm. Es veidoju akvāriju kā dabas daļu, kas prezentē sava saimnieka moderno un ''zaļo'' dzīves uztveri,  nevis nodarbojos ar regulāru aļģu kasīšanu no nedzīvajām dekorācijām.

Savus akvārijus saucu par EKSKLUZĪVIEM tāpēc, ka tie atšķiras no kopējās akvāriju masas, es veltu tiem daudz vairāk laika, izvēlos materiālus, kas ir kvalitatīvi, bet lai klientam nebūtu jāpārmaksā, tikai tāpēc, ka kāds veikalnieks ir iedomājies ''uzvārīties'' uz mūsu rēķina.

Manā uztverē akvārijs kļūst ekskluzīvs tikai tad, kad tas tiek veidots pēc labākajām tradīcijām, kad netiek meklēti kompromisi starp plastmasas kuģīšiem vai dabīgiem materiāliem.

Ja arī Jūs esat līdzīgās domās- vēlaties dabīgu akvāriju, kas prezentē Jūsu firmu vai Jūsu pašu dzīves attieksmi, tad dodiet ziņu! Un būšu priecīgs sastapt mūsdienīgi domājošus cilvēkus!